1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Ayrı şehirlerden yola çıkıp seneler önce Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde yolları kesişmiş, aynı boğazın havasını solumuş iki arkadaşız.

Yıllarca mimarlık ve eğitim sektöründe çalıştıktan sonra bebeklerimizi beklediğimiz süreçte markamızın ilk tohumları yeşermeye başladı. Bebeklerimizi beklerken seçimlerimiz doğaldan yana, sürdürülebilir, aynı zamanda farklı tarzlara olan ilgimizden dolayı stil sahibi olan ürünler üzerinde yoğunlaştı. Bu süreçte bulunduğumuz şehir Kayseri’de seçenekler bize yetersiz gelmeye başladı.

Neden olmasın? Diyerek çıktığımız yolda, ilhamımızı kendi ihtiyaçlarımızdan aldık ve 2020 yılının Ocak ayında mağazamızı açtık.
Bir kadının anne olacağını öğrendiği andan itibaren başlayan ve devam edecek olan ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına oldukça geniş bu yelpaze altında doğaldan yana, sürdürülebilir, etik koşullarda üretim konusunda hassasiyet gösteren ve aynı zamanda stil sahibi, artizan, yerli ve yabancı markaları Kids & Kits Store çatısı altında bir araya getirdik.

Aynı zamanda eğitimci bir annenin hassasiyeti ve bakış açısı ile belirlenen ihtiyaçlar, tasarımcı bir annenin kalemi ile forma kavuşup kendi üretimimiz mobilya ve ahşap oyuncakları da sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dekorasyondan aydınlatmaya, çocuk mobilyasından tekstil ve oyuncağa kadar eşine az rastlanan markaları Kids & Kits markası altında bir araya getirmekten ve bulunduğumuz şehirde ‘ilk ve tek’ olmaktan gurur duyuyoruz.

Sevgiler

Aynur ve Tuğba